Ana Sayfa Katılımsız Programlar WinRAR 6.02 32bit ve 64bit Türkçe Katılımsız

WinRAR 6.02 32bit ve 64bit Türkçe Katılımsız

740
8
 • WinRAR içinde entegre olmuş birçok fonksiyon ile arşivlerinizi organize etmeye yarayan güçlü bir sıkıştırma programidir.
 • Sıkıştırma söz konusu ise, WinRAR sizi kalabalığın başına geçirir. Sürekli olarak daha küçük arşivler üreten WinRAR rakiplerinden daha hızlı sıkıştırır. Böylece depolama alanından, taşıma maliyetinden ve değerli çalışma zamanınızdan tasarruf edersiniz.
 • WinRAR tüm popüler sıkıştırma formatlarını destekler (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
 • WinRAR multimedya dosyaları için de idealdir. WinRAR bu tür dosyaları otomatik olarak tanır ve en iyi sıkıştırma metodunu seçer. Özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir dosyaları ve nesne kütüphanelerini özellikle iyi sıkıştırır.
 • WinRAR arşivleri parçalara ayırmanıza olanak sağlar, böylece bu parçaları ayrı ayrı birçok diske kaydedebilirsiniz.
 • WinRAR internet üzerinden dosya göndermek için de idealdir. 256 bit parola şifreleme ve tasdik edilmiş imza teknolojisi ile WinRAR size dosya gönderirken aradiğiniz huzuru verecektir.
 • WinRAR lisansı tüm dil ve işletim sistemleri için mevcuttur. Birden çok lisans satın almışsanız, bunları kişisel ihtiyaclarınızı karşılayacak şekilde değişik versiyonlar halinde kullanmanız bile mümkündür.

64 BİT İNDİRME LİNKİ: https://www80.zippyshare.com/v/iwCiRMP6/file.html

32 BİT İNDİRME LİNKİ: https://www34.zippyshare.com/v/MhalxePl/file.html

TEK TIKLA 32 BİT İNDİRME LİNKİ:

Giriş Yapın

TEK TIKLA 64 BİT İNDİRME LİNKİ:

Giriş Yapın

8 YORUMLAR

 1. sitenin yeni hali Hayırlı olsun.güle güle kullanın.Teşekkür ederim paylaşımın için.kurdum sorun yok.Eski sürümün üzerine kurulum yaptı.Saygılar

 2. Sitemiz herkese hayırlı olsun.
  İnşallah forumun tüm kategorileri dolu dolu olur. Herkes faydalanır.
  Site yönetimine teşekkür ederim.
  Başarılar dilerim.

    • Eski siteye ait herşeyi sildik. Yeni SilentALL.com’da yeni paylaşımcı arkadaşlarla sıfırdan dolduruyoruz siteyi. Kısa süre içerisinde eskisinden daha iyi olacağına eminim. Temayı kastediyorsanız da şuan ki tema daha güzel gözüküyor bence zevkler ve renkler 🙂

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz