SilentAll » İşletim Sistemleri » Windows 8 » Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Yazar: Forjest | Kategori : İşletim Sistemleri / Windows 8 | 2 Yorum | 244 Görüntülenme
02
Şub
2023

Güncel Hızlı! | Temel Programlı | 32/64 Bit İşletim sistemleri:

Hakkında?

Bugüne güncel işletim istemidir. W11 simge paketleri ve wallpaper temalar eklenmiştir. | .Netframework 3.5-4.7 etkin ilaveli.Windows update deaktif konumdadır.

Performansla ilgili temel optimum ayarlar içermektedir. 32 bir eski sistemler için uygundur. Mini_Netbook,Notebook veya masaüstü vs.

Fazla detaya gerek duymuyorum resimler zaten herşeyi göstermektedir. Ekli programlar vs.

Defender mağaza metroappz bu sürümden kaldırılmıştır. Sistem su gibi akıcı ve seri çalışmaktadır.

Sanal ve real olarak sistem denenmiştir. Kurulum 8-10 dk. içerisinde kurulmaktadır.

Kurulacak alan seçilir masaüstüne kadar soru uyarı vs. gelmez Administrator hesabıyla sistem açılır.

Sistem görev yöneticisine KMS lisans aracı monte edildi. Online olduğunuzda otomatik lisanslama gerçekteşecektir.

x86 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2010,Vlc player,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,Anydesk,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

x64 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2016,Vlc player,Java 3264 bit,Microsoft C++ Paketleri,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

Rufus veya multibootlara eklenerek rahat şekilde kurulabilmektedir.

GIF Formatında Ekran Görüntüleridir 32 Bit için

GIF Formatında Ekran Görüntüleridir 64 Bit için

Tanıtım Videosu [ Windows8.1 32 Bit ]

Tanıtım Videosu [ Windows8.1 64 Bit ]

Bu konumuzda vip özel link bulunmaktadır.
HERKESE AÇIK link paylaşılmadıysa, VIP ÜYE olmanız gereklidir.

HERKESE AÇIK İNDİRME LİNKLERİ
VIP Üye Değilsiniz
Bu Yüzden VIP Linkleri Göremiyorsunuz. Bunun İçin VIP ÜYE olmanız gereklidir.

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023 | Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)
  1. Forjest

Forjest/Moderatör
    8 Mart 2023 18:15 Yorumu

Sistem konu update

Beğen 0
  2. BABAYUNUS

BABAYUNUS/Vip Üye
    4 Şubat 2023 11:06 Yorumu

Emeğine Sağlık Sağolasın Usta

Beğen 0