Silentall | Fullprogramlar

Katılımsız, full ve tam sürüm tüm uygulamaların bulunduğu silentall websitesindesiniz. güncel işletim sistemleri, windows 7 - 8 - 10 ve daha fazlası için bizi takip edin.

Son Yorumlar
  Bugün, 10:49
  ...
  sunucu olsa office paylaşımı yapacağım ama malasef sunucu yok paylaşamıyorum...
  Dün, 19:33
  ...
  Eline sağlık, officelere de el atacak mısın?
  Dün, 08:18
  ...
  windows güvenliginde virüs ve tehdit koruması motor kullanılabilir degil hatası çıkıyor ve güncellenmiyor
  Dün, 01:36
  ...
  NOT : ŞİFRELERİ YEDEKLEME SORUNU GİDERİLDİ.
  19 Ekim 2020 12:55
  ...
  eski sürüm kalıntılarından dolayı yüklenme hatası verir eski sürüm kalıntılarını temizleyiniz.
  19 Ekim 2020 12:31
  ...
  eset endpoint 5 yüklenemedi hatası alıyorum. defalarca yüklemeye çalıştım aynı hatayı verdi. windows 10 32 bit kullanıyorum.
  17 Ekim 2020 15:39
  ...
  Zaman ayırıp bizlerle bu programı paylaştığın için teşekkür ederim.Saygılar
Tüm Yorumlar
Bizi Facebook'ta Takip Edin

Silentall9 Çevrimiçi

Şuan site de olanlar:
ZiyaretçiMisafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-2chrome iconWindows 7
Ziyaretçi-1Misafir-3Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-4Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-5Windows 8
Ziyaretçi-1Misafir-6Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-7chrome iconMacOS
Ziyaretçi-1Misafir-8chrome iconMacOS
Son giriş yapan üyeler:
- Yok
Mozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | Katılımsız
Siteye uzun zamandır giremeyen arkadaşlar;Giriş mail ve şifre iledir.Giriş bilgilerini unutanlar bana maillerini [email protected]

Mozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | Katılımsız

 • Mar 15 2016
 • Katılımsız Programlar
Mozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | Katılımsız

Mozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | Katılımsız

Thunderbird size daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir e-posta deneyimi sunuyor. Siz postalarınızı okurken, Thunderbird de virüsleri ve istenmeyen postaları gelen kutunuzdan uzakta tutar. Thunderbird'ü e-posta istemcisi ve besleme okuyucu olarak kullanmanızın size sağlayacağı kolaylıklar aşağıda sıralanıyor.

Başlamak Daha Kolay
Thunderbird'ü ayarlamak çok daha kolay. Birkaç yeni özellik günlük işlerinizi kolaylaştıracaktır.

E-Posta Hesabı Sihirbazı
Yeni hesap sihirbazı olmadan önce IMAP, SMTP, SSL/TLS ayaralarınızı bilmek zorundaydınız. Şimdi ise isminizi, e-posta adresinizi ve parolanızı sunduğunuzda yeni hesap sihirbazı diğer ayarları bulacaktır.

Tek Tıklama Adres Defteri
Tek tıklama adres defteri, kişileri adres defterinize eklemenin hızlı ve basit yöntemidir. Aldığınız iletideki yıldız simgesine tıklayarak kişileri ekleyin. Çift tıklama ile resim, doğum günü ve diğer bilgiler gibi ayrıntıları ekleyebilirsiniz.

Ek Hatırlatıcısı
Yeni eksik ek hatırlatıcısı ileti metni içerisinde anahtar kelimelere ve dosya tipi gibi isimlere bakarak iletiyi göndermeden önce eksik ek hakkında sizi uyaracaktır.

Aktivite Yöneticisi
Aktivite yöneticisi, Thunderbird ile e-posta hizmeti sağlayıcısı arasındaki bütün hareketleri bir yerde tutuyor. Tahminlere son! E-posta ile ilgili olup bitenleri görmek için tek yere göz atmanız yeterli.

Sekmeler ve Arama
Thunderbird 3.1 sekmeleri e-posta tarzınızı değiştiriyor ve yeni arama araçları e-postalarınızı daha hızlı bulmanızı sağlıyor.

Sekmeler
Firefox'un sekmeli taramayı beğeniyorsanız sekmeli e-postayı da seveceksiniz. Sekmeli e-posta iletilerinizi ayrı sekmelerde açmanızı sağlıyor ve bu sayede aralarında daha hızlı geçiş yapabiliyorsunuz. Muhtemelen bir iletiye yanıt yazıyorsunuz ve daha önceki iletileri göz önünde bulundurmanız lazım. Daha kolay erişim için birçok iletiyi sekmelerde açık tutabilirsiniz.

İletiyi çift tıklama veya Enter tuşuna basma, o iletiyi yeni sekmede açacaktır. İletinin veya dizinin üstünde sağ tıklama ise sekmeyi arka planda açacaktır.

Thunderbird'ü kapattığınızda açık olan sekmeler kaydediliyor ve bir sonraki açılışta geri getiriliyor. Sekmeler arasında geçiş yapmak için Sekme çubuğunda ayrıca Sekme menüsü mevcut.

Arama
Thunderbird 3.1 yeni arama arayüzü aradığınız e-postaları kesinleştirmek için süzgeçleme ve zaman çizelgesi gibi araçları içermektedir. Ayrıca, Thunderbird 3.1 aramayı hızlandırmak için bütün iletileri endekslemektedir. Arama sonuçları yeni sekmede açılıyor ve bu sayede arama ile diğer iletiler arasında daha kolay geçiş yapmanız sağlanıyor.

İleti Arşivi
Eğer bir iletiye ileride ihtiyaç duyacağınızı hissediyor fakat o iletiyi gelen kutusunda bulundurmak istemiyorsanız, onu arşivleyin! Arşivleme, gelen kutunuzun yönetiminde yardımcı oluyor ve iletileri yeni arşiv dizin sistemine aktarmaktadır.

Arşivle düğmesini veya 'A' tuşuna bastığınızda ileti arşivlenecektir.

E-Posta Tecrübenizi Özelleştirin
Thunderbird, kişiliğinize uymak için, ihtiyaç duyduğunuz özellikleri kapsamak için ve çalışma tarzınıza uymak için esnekliğe sahiptir. Thunderbird'ün dış görünümünü değiştirebilir, istediğiniz kadar yeni özellik ekleyebilirsiniz.

Thunderbird Dış Görünümü
Personas sayesinde Thunderbird'ün dış görünümünü anında değiştirebilirsiniz. Güncel filmlerden, ünlü manzaralardan veya Japon dövmelerinden alınmış yüzlerce dış görünüm mevcut. Ayrıca Thunderbird'ün simgelerini değiştiren temalar da seçebilirsiniz.

Eklenti Yöneticisi
Eklentileri doğrudan Thunderbird içinden bulup kurun. Artık eklenti web sitesini taramaya gerek yok, onun yerine eklenti yöneticisini çalıştırmanız yeterli. Herhangi eklentinin size uyup uymadığından emin değil misiniz? Eklentilerin derecelendirmeleri, tavsiyeleri, açıklamaları ve resimleri seçiminize yardımcı olacaktır.

Akıllı Dizinler
Akıllı dizinler sayesinde birçok e-posta hesabınızın Gelen, Giden veya Arşivler gibi dizinlerini bir araya getirerek kolaylaştırabilirsiniz. Her hesap için ayrı gelen kutusu ziyaret etmek yerine gelen iletileri bir dizinde görebilirsiniz.

E-postanızı Güvenceye Alın ve Koruyun
Thunderbird'ün güvenlik ve kişisel gizlilik önlemleri sayesinde iletişim ve kimliğiniz güvenli kalıyor.

Gereksiz E-Postadan Kurtulun
Thunderbird'ün popüler "gereksiz posta" araçları sizi istenmeyen postadan korumak için güncellendi. Size gelen her ileti Thunderbird'ün önde gelen istenmeyen posta süzgeçlerinden geçiyor. İletileri "gereksiz" olarak işaretlediğiniz zaman, Thunderbird bu sayede "eğitim" alıyor ve kendi süzgeçlerini geliştiriyor. Bu sayede sizin için önemli olan iletilere daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Thunderbird ayrıca posta sağlayıcınızın "gereksiz posta" süzgeçlerini kullanarak gelen kutunuzu istenmeyen iletilerden kurtarabilir.

Güçlü Gizlilik
Thunderbird 3.1 kişisel gizlilik ve uzak resim koruması sunmaktadır. Kişisel gizliliğinizi korumak için Thunderbird 3.1 e-posta iletilerinde olan uzak resimleri otomatik olarak engelliyor.

Yemlemeye Karşı Koruma
Thunderbird, kişisel ve gizli bilgilere elde etmek isteyen sahtekarlık girişimlerini önlemek için şüpheli iletileri yemleme olarak gösteriyor. Korunmanın ikinci yöntemi olarak iletideki yazılan adres ile gerçekte farklı yere giden bağlantıları açmak istediğinizde Thunderbird sizi uyaracaktır.

Otomatik Güncelleme
Thunderbird'ün güncelleme sistemi kullandığınız sürümün son olup olmadığını denetliyor ve güvenlik güncellenmesi olduğunda sizi uyarıyor. Bu güvenlik güncellenmeleri küçük olup (genelde 200KB - 700KB) size sadece gerekli olanı sunuyor, güvenlik güncelenmesinin indirilmesini ve kurulumunu hızlı kılıyor. Otomatik güncellenme sistemi Windows, Mac OS X ve Linux için 40'tan fazla dilde sunuluyor.

Özgür Yazılım
Thunderbird'ün temelinde dünyanın her tarafından binlerce tutkulu, tecrübeli geliştirici ve güvenlik eksperleri tarafından yürütülen özgür yazılım geliştirme süreci yatıyor. Bizim açıklığımız ve aktif eksper topluluğumuz ürünlerimizin güvenliğinde ve hızlı güncellenmesininde yardımcı oluyor, ayrıca en kaliteli üçüncü taraf güvenlik tarama ve değerlendirme araçlarını destekleyerek avantajlarından yararlanılıyor.


.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 33 MB
Dil: Türkçe
Kullanım: Full Sürüm
MD5: 6A1FF88A90851BBE75B0E68618161729
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
[ x86 & x64 ].: Kurulum Notları :.

# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.


Mozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | KatılımsızMozilla Thunderbird 38.7.0 Final TR | Katılımsız

Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.

Upgrade to Turbo
Paylaşım
 • Direk Link:
 • BB-code:
 • HTML:
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.