Silentall | Fullprogramlar

Katılımsız, full ve tam sürüm tüm uygulamaların bulunduğu silentall websitesindesiniz. güncel işletim sistemleri, windows 7 - 8 - 10 ve daha fazlası için bizi takip edin.

Son Yorumlar
  Dün, 17:53
  ...
  3.4.12 çıktığından sürekli güncelleme uyarısı verdiği için varsa bu sürümü istemiştim..
  USB
  Dün, 08:10
  ...
  Üstad bu paketin boş hali yok mudur? İçinde program olmayandan. IDM ile 4G indirince bile zaman aşımı hatası veriyor çünkü.
  4 Nisan 2020 21:28
  ...
  orjinal hesap adı ve şifreyi kabul etmiyor yani kullanıcı adsız hayalet gibi dolaşıyorsun
  4 Nisan 2020 19:51
  ...
  linkler ölmüş
  4 Nisan 2020 17:11
  ...
  Güncelleme?
  4 Nisan 2020 13:50
  ...
  3.4.11 sürüm ; https://filetitle.com/dnx8ohd8xwrg
  4 Nisan 2020 13:42
  ...
  App Lock kısımları mesela aktif değil.. Upgrade istiyor ve yıllık 28,68 tl ücret istiyor.
Tüm Yorumlar
Bizi Facebook'ta Takip Edin

Silentall27 Çevrimiçi

Şuan site de olanlar:
mksahinmksahinchrome iconWindows 10
sargonaktassargonaktaschrome iconWindows 10
yahyanuriyahyanurichrome iconWindows 7
ZiyaretçiMisafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-2Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-3chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-4Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-5Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-6Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-7Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-8Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-9Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-10Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-11Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-12chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-13chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-14chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-15Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-16chrome iconWindows 7
Ziyaretçi-1Misafir-17Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-18Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-19Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-20Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-21Windows 7
Ziyaretçi-1Misafir-22Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-23Windows 7
Son giriş yapan üyeler:
mksahinmksahinchrome iconWindows 10
sargonaktassargonaktaschrome iconWindows 10
yahyanuriyahyanurichrome iconWindows 7
yahyaharunnyahyaharunnchrome iconWindows 10
hristohristochrome iconWindows 7
tngltnglfirefox iconWindows 7
12161641216164chrome iconWindows 7
CS BETACS BETAchrome iconWindows 7
TekindorrTekindorrchrome iconWindows 10
yetkinyetkinchrome iconWindows 7
mrtsznmrtsznchrome iconWindows 8.1
sailorionsailorionchrome iconWindows 7
kozanbilalkozanbilalchrome iconWindows 10
tancantancanchrome iconWindows 7
emrgbaemrgbachrome iconWindows 10
cuneyt78cuneyt78chrome iconWindows 10
ali_35ali_35firefox iconWindows 7
hamdibabahamdibabachrome iconWindows 10
Redbull3404Redbull3404chrome iconWindows 8.1
venaxsvenaxschrome iconWindows 10
AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

 • Mar 22 2014
 • Full Programlar
AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

:bilgi:
Autodesk® AutoCAD® yazılımındaki güçlü ve bağlı tasarım araçlarıyla etrafınızdaki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. 3B tasarımlar oluşturun, dokümantasyonu hızlandırın ve buluta bağlanarak tasarımlar üzerinde işbirliği yapıp mobil cihazınızdan onlara erişin.

Autodesk SketchBook Designer

Kullanıcılar artık Autodesk SketchBook Designer for AutoCAD eklentisi ile endüstri standardı illüstrasyon ve fotoğraf manipülasyon yeteneklerini doğrudan AutoCAD iş akışları içerisine entegre edebilirler. Fırçalar, vektör darbeleri ve türlü yaratıcı araçlarla, kullanıcılar farklı kavramsal modeller, illüstrasyonlar, 3B modeller ve diğer görsellerle birlikte çalışabilirler.

Örgü (Mesh) Modelleme

AutoCAD’in sunduğu örgü modelleme araçları, kullanıcıların organik geometrileri heykel yapar gibi kolayca oluşturmalarına yardımcı olur. Prizma, koni, silindir gibi temel örgüler yaratabilir ya da AutoCAD’in sunduğu doğrudan manipülasyon özellikleri ile istedikleri şekli oluşturabilirler. Ayrıca bir örgü yüzeyi ayırabilir ve bunu ekstrüzyon yaparak nesneyi deforme edebilirler. Tasarıma karar verildikten sonra örgü modeller kolaylıkla katı ya da yüzey modellere dönüştürülebilir. Aynı AutoCAD ortamında, kullanıcılar örgü ve katı modeller arasında gidip gelebilirler.


Yüzey Modelleme

AutoCAD’in içerdiği yüzey modelleme araçları ve doğrudan modelleme yetenekleri yüzeyler oluşturmak için gerekli olan eğrilerin kolayca oluşturulmasını sağlar. Yüzey ilişkiselliği sayesinde, bir yüzeyi oluşturan eğri değiştirildiğinde, o yüzey de otomatik olarak güncellenir.

Katı Modelleme

AutoCAD’in sunduğu katı modelleme araçlarıyla, kullanıcılar temel nesnelerden ya da profillerden katı modelleri kolaylıkla oluşturabilirler. Daha sonra model yüzeylerini, kenarlarını ve köşelerini çekiştirerek istedikleri gibi tasarım yapabilirler. AutoCAD’in içerdiği yeni ve güncellenmiş katı modelleme araçları, inanılmaz bir esneklik ve 3B tasarım kontrolü sunar.

Autodesk Inventor Fusion

Autodesk Inventor Fusion profesyonel 3B modellemede yeni bir standart olmaya doğru gidiyor. Bu özel çözüm AutoCAD’in 3B kavramsal tasarım yeteneklerini bir adım ileriye taşımaktadır. Autodesk Inventor Fusion ile her türlü kaynaktan gelen dosyalarkullanılabilir ve modeller düzenlenebilir. Autodesk Inventor Fusion doğrudan modelleyici olduğu için katı ve yüzey modeller ile çalışmak hiç olmadığı kadar hızlı ve kolaydır.

Sezgisel Örgü Yontma

Autodesk SketchBook Designer kullanarak, mimarlar tek bir ortamda bir örgü modeli yontarak oluşturabilir ve ilk eskizleri tanımlayabilirler. Kavramsal taslaklar için bir altlık olabilecek AutoCAD modellerinden yararlanabilirler. Daha sonra bu taslakları boyama darbeleriyle istedikleri gibi dönüştürebilirler. Ürettikleri bu görseli yeniden modelleme ortamına getirebilirler. Kullanıcılar, alternatif olarak AutoCAD’in eğri oluşturma özellikleriyle bu taslağı eğrilere dönüştürebilirler.

Güçlü Yüzey Oluşturma Araçları

Taslak tamamlandıktan sonra AutoCAD ile yüzeylerin oluşturulmasına geçilir. Diyalog kutularından ziyade her şey çizim ekranında olup biter. Böylece mimarlar, enerjilerini ve dikkatlerini tamamen model üzerinde toplayabilirler. Örneğin, yüzeyler arasında süreklilik sağlamak için yüzeyin bitimindeki kontrol noktasına basılır. AutoCAD’in sunduğu Zebra ve eğrilik analizleri ile eğrilerin sürekliliği kolaylıkla kontrol edilebilir.

Eğer bir sorun çıkarsa, yüzey işaretlenir ve istenen değişiklik anında gerçekleştirilir. AutoCAD, otomatik olarak farklı yüzeyler arasındaki ilişkileri çözer ve doğrudan manipülasyona bağlı olarak modeli günceller. Sonuç farklı fikirler deneyebileceğiniz bir özgürlük alanıdır. Mimarımızın, tavanda bir pencere açıklığı yaratmak istediğini varsayalım. Önceden çizilmiş bir elips ile tavanı temsil eden yüzeyi kırpabilir. Yüzey ilişkiselliği özelliklerinin yardımıyla, geometrilerdeki değişim modelin otomatik olarak güncellenmesini sağlar. Ayrıca, yüzey ya da katı modeller üzerine başka nesneler de iz düşürülebilir. Yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak izlenir.

Gerçekçilik Eklemek

Tasarıma devam etmeden ya da analizlere geçmeden önce, mimarlar model sunumunu geliştirmek isteyebilirler. Bunu yapmak için, Autodesk SketchBook Designer yazılımına gidilir, katman olarak bir resim yerleştirilir Autodesk SketchBook Designer içindeki eskizin özellikleri fotoğrafa uygulanır. Düzenleyerek, ölçeklendirerek, mimarlar kavramsal tasarım ortamından çıkmadan modelin sunumunu geliştirebilirler.

Modelleri Autodesk Revit Architecture Ortamına Göndermek

Kavramsal tasarım aşamasından sonra mimarlar, modeli Autodesk® Revit® Architecture yazılımına atarak detaylandırmayı sürdürebilirler. Örneğin, kavramsal modelden gelen yüzeyleri farklı mimari nesnelere (duvar gibi) dönüştürebilirler. Kavramsal tasarım aşamasında AutoCAD’in kullanılması mimarlara farklı tasarım fikirlerinin incelenmesi ve denenmesi esnekliğini sunar. Bina tasarımını tamamlamak için bu modeller Autodesk Revit-tabanlı yazılımlara atılır ve tasarım sonuçlandırılır.

Fikirleri Taslak Olarak Çizmek

Tasarımcı öncelikle modeli Inventor’dan AutoCAD ortamına “AEC Exchange” özelliğini kullanarak DWG olarak atar. Sonra, Autodesk SketchBook Designer ile bu katı modeli bir altlık olarak kullanır ve taslağını geliştirmeye başlar. Böylece iç akşamların tasarımını yaptığı gövdeye uygunluğunu görür. Eğer modelde bir değişiklik olursa tasarımcı bu altlığı günceller.
Autodesk SketchBook Designer eklentisi ile taslak çalışmaları tamamlandıktan sonra, güçlü illüstrasyon araçları ile ve boyamalar ile tasarımı geliştirir. Dönüştürme araçlar, tasarımcının istediği geometriyi kolaylıkla elde etmesini sağlar. Autodesk SketchBook Designer ile tanımlanan vektörel serbest form eğriler AutoCAD ortamına aktarılır ve burada 2B nesneler olarak kullanılır.

Eğriler ve Yüzeyler Yaratmak

Taslak tanımlandıktan sonra, oluşan görsel kullanılarak eğriler çizilir. Bu eğriler kontrol noktaları yardımıyla tanımlanabileceği gibi, doğrudan manipülasyon araçlarıyla da kolaylıkla oluşturulabilir. Eğrilerin oluşturulmasından sonra bunlardan yüzeyler tanımlanır. Her bir yüzey oluşturulma biçimiyle ilişkisini korur. Bu ilişkisellik sayesinde AutoCAD, değişiklikleri otomatik olarak izler ve yüzeyleri günceller. Tasarımcılar, AutoCAD’in doğrudan manipülasyon araçlarını kullanarak, bundan sonra, yüzeyler arasındaki sürekliliği kontrol edebilir ve oluşturabilirler.

İmal Edilebilirliği Anlamak

Tasarım tamamlandıktan sonra, tasarımcı bu modelin Inventor içinde kullanılabilmesi için katı bir modele ihtiyaç duyar. Ama önce gövdenin imal edilebilirliği analiz etmek durumundadır. Örneğin bir yüzey sürekliliği sorunu yaşanabilir. “Blend Surface” aracını kullanarak sürekliliği kolayca değiştirebilir ve doğru sürekliliği tanımlayabilir.

3B’nin Ötesine, Sayısal Modellemeye

Tasarımcının elinde artık bir 3B gövde modeli vardır. Ama günümüzde sadece bu yeterli değildir. İmalatçının Autodesk Inventor yazılımıyla 3B’nin ötesine, Sayısal Modelleme’ye geçmesi gerekir. AutoCAD DWG dosyasını Inventor ile açarak tasarımcı gerekli detayları modele ekleyebilir. Şimdi, kavramsal model imalata hazır plastik bir parça durumuna gelmiştir.

:bilgi:

Boyut : x86=1.28 GB & x64=1.62 GB
Sıkıştırma : Yok // Executable
Uyumluluk : Windows 7/8/8.1


:bilgi:
Görüntüler kendi bilgisayarımdandır, kurulum ve aktivasyon sorunsuzdur. Sizler için bir anlatım hazırladım, patch ile birlikte indirebilirsiniz.


:indir::vip:
Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.

Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.


:indir:
Paylaşım
 • Direk Link:
 • BB-code:
 • HTML:
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.