Silentall | Fullprogramlar

Katılımsız, full ve tam sürüm tüm uygulamaların bulunduğu silentall websitesindesiniz. güncel işletim sistemleri, windows 7 - 8 - 10 ve daha fazlası için bizi takip edin.

Son Yorumlar
  Bugün, 04:32
  ...
  Dostum şunun linkini alabilir miyim? Link kısaltma sitesi perte çıkarmış esas linki. Bunun daha güncelini indirip attım fakat çok sıkıntılı bende
  4 Temmuz 2020 18:12
  ...
  sağlasın kardeşim
  3 Temmuz 2020 14:26
  ...
  alternatif link paylaşabilecek var mı...
  3 Temmuz 2020 02:32
  ...
  Mevzu bahis sitedeki mezkur eşhası evvelden tanıyorum. Yıllardır süregelen bu konuda da ilk defa görüş belirtiyorum. Yaşamak tek başına onurlu bir
  2 Temmuz 2020 23:06
  ...
  @ronaldinho424 şurada yorum yapmıştım bakarmısın? https://www.silentall.com/25646-movavi-video-editor-plus-2040-turkce-katilimsiz.html#comment
  2 Temmuz 2020 22:29
  ...
  Hocam forum vb sitelerde kullanmak için avatar vs yapacağım yada logo da olabilir hangi program ile yapabilirim? Profil resmi olarak kullanacağım
  2 Temmuz 2020 11:53
  ...
  Kardeşim Online da yedekleme yapmadı ama bide bunu deneyeyim
Tüm Yorumlar
Bizi Facebook'ta Takip Edin

Silentall24 Çevrimiçi

Şuan site de olanlar:
ugrbbrugrbbrchrome iconWindows 8.1
ZiyaretçiMisafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-3Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-4Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-5Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-6Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-7Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-8Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-9Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-10Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-11Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-12Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-13Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-14Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-15Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-16Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-17Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-18Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-19Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-20Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-21Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-22Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-23chrome iconWindows 10
Son giriş yapan üyeler:
ugrbbrugrbbrchrome iconWindows 8.1
memo19memo19chrome iconWindows 10
WaKFiKe1LiWaKFiKe1Lichrome iconWindows 10
xmenler09xmenler09chrome iconWindows 10
x-mensx-menschrome iconWindows 10
djsabaydjsabaychrome iconWindows 10
Simon21Simon21firefox iconWindows 10
erkantuzcuerkantuzcuchrome iconWindows 10
mksahinmksahinchrome iconWindows 10
kilicmuhsinkilicmuhsinchrome iconWindows 10
CaKHiCaKHichrome iconWindows 10
xmykxmykchrome iconWindows 10
hristo65hristo65chrome iconWindows 7
saw123saw123chrome iconWindows 10
sinqlesinqlechrome iconWindows 10
CS BETACS BETAchrome iconWindows 10
elnorralilaelnorralilafirefox iconWindows 10
ali_35ali_35firefox iconWindows 7
GameOverGameOverchrome iconLinux
abdyasarabdyasarchrome iconWindows 10
AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

 • Mar 22 2014
 • Full Programlar
AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

AutoCAD 2015 English // Full Program // x86-x64

:bilgi:
Autodesk® AutoCAD® yazılımındaki güçlü ve bağlı tasarım araçlarıyla etrafınızdaki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. 3B tasarımlar oluşturun, dokümantasyonu hızlandırın ve buluta bağlanarak tasarımlar üzerinde işbirliği yapıp mobil cihazınızdan onlara erişin.

Autodesk SketchBook Designer

Kullanıcılar artık Autodesk SketchBook Designer for AutoCAD eklentisi ile endüstri standardı illüstrasyon ve fotoğraf manipülasyon yeteneklerini doğrudan AutoCAD iş akışları içerisine entegre edebilirler. Fırçalar, vektör darbeleri ve türlü yaratıcı araçlarla, kullanıcılar farklı kavramsal modeller, illüstrasyonlar, 3B modeller ve diğer görsellerle birlikte çalışabilirler.

Örgü (Mesh) Modelleme

AutoCAD’in sunduğu örgü modelleme araçları, kullanıcıların organik geometrileri heykel yapar gibi kolayca oluşturmalarına yardımcı olur. Prizma, koni, silindir gibi temel örgüler yaratabilir ya da AutoCAD’in sunduğu doğrudan manipülasyon özellikleri ile istedikleri şekli oluşturabilirler. Ayrıca bir örgü yüzeyi ayırabilir ve bunu ekstrüzyon yaparak nesneyi deforme edebilirler. Tasarıma karar verildikten sonra örgü modeller kolaylıkla katı ya da yüzey modellere dönüştürülebilir. Aynı AutoCAD ortamında, kullanıcılar örgü ve katı modeller arasında gidip gelebilirler.


Yüzey Modelleme

AutoCAD’in içerdiği yüzey modelleme araçları ve doğrudan modelleme yetenekleri yüzeyler oluşturmak için gerekli olan eğrilerin kolayca oluşturulmasını sağlar. Yüzey ilişkiselliği sayesinde, bir yüzeyi oluşturan eğri değiştirildiğinde, o yüzey de otomatik olarak güncellenir.

Katı Modelleme

AutoCAD’in sunduğu katı modelleme araçlarıyla, kullanıcılar temel nesnelerden ya da profillerden katı modelleri kolaylıkla oluşturabilirler. Daha sonra model yüzeylerini, kenarlarını ve köşelerini çekiştirerek istedikleri gibi tasarım yapabilirler. AutoCAD’in içerdiği yeni ve güncellenmiş katı modelleme araçları, inanılmaz bir esneklik ve 3B tasarım kontrolü sunar.

Autodesk Inventor Fusion

Autodesk Inventor Fusion profesyonel 3B modellemede yeni bir standart olmaya doğru gidiyor. Bu özel çözüm AutoCAD’in 3B kavramsal tasarım yeteneklerini bir adım ileriye taşımaktadır. Autodesk Inventor Fusion ile her türlü kaynaktan gelen dosyalarkullanılabilir ve modeller düzenlenebilir. Autodesk Inventor Fusion doğrudan modelleyici olduğu için katı ve yüzey modeller ile çalışmak hiç olmadığı kadar hızlı ve kolaydır.

Sezgisel Örgü Yontma

Autodesk SketchBook Designer kullanarak, mimarlar tek bir ortamda bir örgü modeli yontarak oluşturabilir ve ilk eskizleri tanımlayabilirler. Kavramsal taslaklar için bir altlık olabilecek AutoCAD modellerinden yararlanabilirler. Daha sonra bu taslakları boyama darbeleriyle istedikleri gibi dönüştürebilirler. Ürettikleri bu görseli yeniden modelleme ortamına getirebilirler. Kullanıcılar, alternatif olarak AutoCAD’in eğri oluşturma özellikleriyle bu taslağı eğrilere dönüştürebilirler.

Güçlü Yüzey Oluşturma Araçları

Taslak tamamlandıktan sonra AutoCAD ile yüzeylerin oluşturulmasına geçilir. Diyalog kutularından ziyade her şey çizim ekranında olup biter. Böylece mimarlar, enerjilerini ve dikkatlerini tamamen model üzerinde toplayabilirler. Örneğin, yüzeyler arasında süreklilik sağlamak için yüzeyin bitimindeki kontrol noktasına basılır. AutoCAD’in sunduğu Zebra ve eğrilik analizleri ile eğrilerin sürekliliği kolaylıkla kontrol edilebilir.

Eğer bir sorun çıkarsa, yüzey işaretlenir ve istenen değişiklik anında gerçekleştirilir. AutoCAD, otomatik olarak farklı yüzeyler arasındaki ilişkileri çözer ve doğrudan manipülasyona bağlı olarak modeli günceller. Sonuç farklı fikirler deneyebileceğiniz bir özgürlük alanıdır. Mimarımızın, tavanda bir pencere açıklığı yaratmak istediğini varsayalım. Önceden çizilmiş bir elips ile tavanı temsil eden yüzeyi kırpabilir. Yüzey ilişkiselliği özelliklerinin yardımıyla, geometrilerdeki değişim modelin otomatik olarak güncellenmesini sağlar. Ayrıca, yüzey ya da katı modeller üzerine başka nesneler de iz düşürülebilir. Yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak izlenir.

Gerçekçilik Eklemek

Tasarıma devam etmeden ya da analizlere geçmeden önce, mimarlar model sunumunu geliştirmek isteyebilirler. Bunu yapmak için, Autodesk SketchBook Designer yazılımına gidilir, katman olarak bir resim yerleştirilir Autodesk SketchBook Designer içindeki eskizin özellikleri fotoğrafa uygulanır. Düzenleyerek, ölçeklendirerek, mimarlar kavramsal tasarım ortamından çıkmadan modelin sunumunu geliştirebilirler.

Modelleri Autodesk Revit Architecture Ortamına Göndermek

Kavramsal tasarım aşamasından sonra mimarlar, modeli Autodesk® Revit® Architecture yazılımına atarak detaylandırmayı sürdürebilirler. Örneğin, kavramsal modelden gelen yüzeyleri farklı mimari nesnelere (duvar gibi) dönüştürebilirler. Kavramsal tasarım aşamasında AutoCAD’in kullanılması mimarlara farklı tasarım fikirlerinin incelenmesi ve denenmesi esnekliğini sunar. Bina tasarımını tamamlamak için bu modeller Autodesk Revit-tabanlı yazılımlara atılır ve tasarım sonuçlandırılır.

Fikirleri Taslak Olarak Çizmek

Tasarımcı öncelikle modeli Inventor’dan AutoCAD ortamına “AEC Exchange” özelliğini kullanarak DWG olarak atar. Sonra, Autodesk SketchBook Designer ile bu katı modeli bir altlık olarak kullanır ve taslağını geliştirmeye başlar. Böylece iç akşamların tasarımını yaptığı gövdeye uygunluğunu görür. Eğer modelde bir değişiklik olursa tasarımcı bu altlığı günceller.
Autodesk SketchBook Designer eklentisi ile taslak çalışmaları tamamlandıktan sonra, güçlü illüstrasyon araçları ile ve boyamalar ile tasarımı geliştirir. Dönüştürme araçlar, tasarımcının istediği geometriyi kolaylıkla elde etmesini sağlar. Autodesk SketchBook Designer ile tanımlanan vektörel serbest form eğriler AutoCAD ortamına aktarılır ve burada 2B nesneler olarak kullanılır.

Eğriler ve Yüzeyler Yaratmak

Taslak tanımlandıktan sonra, oluşan görsel kullanılarak eğriler çizilir. Bu eğriler kontrol noktaları yardımıyla tanımlanabileceği gibi, doğrudan manipülasyon araçlarıyla da kolaylıkla oluşturulabilir. Eğrilerin oluşturulmasından sonra bunlardan yüzeyler tanımlanır. Her bir yüzey oluşturulma biçimiyle ilişkisini korur. Bu ilişkisellik sayesinde AutoCAD, değişiklikleri otomatik olarak izler ve yüzeyleri günceller. Tasarımcılar, AutoCAD’in doğrudan manipülasyon araçlarını kullanarak, bundan sonra, yüzeyler arasındaki sürekliliği kontrol edebilir ve oluşturabilirler.

İmal Edilebilirliği Anlamak

Tasarım tamamlandıktan sonra, tasarımcı bu modelin Inventor içinde kullanılabilmesi için katı bir modele ihtiyaç duyar. Ama önce gövdenin imal edilebilirliği analiz etmek durumundadır. Örneğin bir yüzey sürekliliği sorunu yaşanabilir. “Blend Surface” aracını kullanarak sürekliliği kolayca değiştirebilir ve doğru sürekliliği tanımlayabilir.

3B’nin Ötesine, Sayısal Modellemeye

Tasarımcının elinde artık bir 3B gövde modeli vardır. Ama günümüzde sadece bu yeterli değildir. İmalatçının Autodesk Inventor yazılımıyla 3B’nin ötesine, Sayısal Modelleme’ye geçmesi gerekir. AutoCAD DWG dosyasını Inventor ile açarak tasarımcı gerekli detayları modele ekleyebilir. Şimdi, kavramsal model imalata hazır plastik bir parça durumuna gelmiştir.

:bilgi:

Boyut : x86=1.28 GB & x64=1.62 GB
Sıkıştırma : Yok // Executable
Uyumluluk : Windows 7/8/8.1


:bilgi:
Görüntüler kendi bilgisayarımdandır, kurulum ve aktivasyon sorunsuzdur. Sizler için bir anlatım hazırladım, patch ile birlikte indirebilirsiniz.


:indir::vip:
Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.

Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.


:indir:
Upgrade to Turbo
Paylaşım
 • Direk Link:
 • BB-code:
 • HTML:
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.