Silentall | Fullprogramlar

Katılımsız, full ve tam sürüm tüm uygulamaların bulunduğu silentall websitesindesiniz. güncel işletim sistemleri, windows 7 - 8 - 10 ve daha fazlası için bizi takip edin.

Son Yorumlar
  8 Ağustos 2020 09:41
  ...
  şuan yapabilecek bir şey yok başka crack yok
  7 Ağustos 2020 09:53
  ...
  Teşekkürler kardeşim emeğine sağlık
  6 Ağustos 2020 15:04
  ...
  Güncelleme için teşekkürler kardeşim
  6 Ağustos 2020 15:03
  ...
  Başarılı yine bir sürü ayar kardeşim teşekkürler
  6 Ağustos 2020 14:53
  ...
  Teşekkürler kardeşim uzun zamandır bekliyordum saygılar
  6 Ağustos 2020 14:36
  ...
  Başarılı proğram teşekkürler kardeşim
  6 Ağustos 2020 14:36
  ...
  Çok emek sarfetmişsin teşekkürler kardeşim
Tüm Yorumlar
Bizi Facebook'ta Takip Edin

Silentall14 Çevrimiçi

Şuan site de olanlar:
ZiyaretçiMisafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-2Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-3Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-4Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-5Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-6chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-7chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-8Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-9Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-10Bilinmiyor
Ziyaretçi-1Misafir-11chrome iconWindows 10
Ziyaretçi-1Misafir-12Bilinmiyor
Son giriş yapan üyeler:
cihanpiskincihanpiskinfirefox iconWindows 10
OZCANULKUOZCANULKUchrome iconWindows 10
WaKFiKe1LiWaKFiKe1Lichrome iconWindows 10
CS BETACS BETAchrome iconWindows 10
firtinaxfirtinaxchrome iconWindows 10
Simon21Simon21firefox iconWindows 10
mksahinmksahinchrome iconWindows 10
beylicelibeylicelifirefox iconWindows 10
x-mensx-menschrome iconWindows 10
GameOverGameOverchrome iconWindows 10
CaKHiCaKHichrome iconWindows 10
fousfouschrome iconWindows 7
viper75viper75chrome iconWindows 10
ByKayseriLiByKayseriLichrome iconWindows 7
otukenotukenfirefox iconWindows 10
mrtsznmrtsznchrome iconWindows 8.1
TekindorrTekindorrchrome iconWindows 10
goldfather1goldfather1yabrowser iconWindows 7
xmenler09xmenler09chrome iconWindows 10
aycan54aycan54chrome iconWindows 10
Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program
Siteye uzun zamandır giremeyen arkadaşlar;Giriş mail ve şifre iledir.Giriş bilgilerini unutanlar bana maillerini [email protected]

Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program

 • Eki 19 2013
 • Full Programlar
Proctives
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program

Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program
Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Programavast! Internet Security sahip olduğu pek çok güvenlik mekanizması ile internet üzerinden bilgisayarınıza girebilecek tehditlere karşı iyi bir kalkan oluşturuyor. Sadece bir antivirüs değil aynı zamanda güvenlik duvarı, e-posta spam filtreleri ve daha güvenli online ticaret ve bankacılık işlemleri için de pek çok güvenlik katmanı bulunduran yazılım bilgisayarınızı hackerlara ve zararlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı oluyor.

avast! Internet Security yazılımın diğer sürümlerine ek olarak Güvenlik Duvarı ve Anti-spam özellikleri sunmakta. Hem online hemde offline güvenliğinizi sağlayan program sayesinde bilgisayarınız her zaman ve her yerde güvende olur.

ÖZELLİKLERİ

Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Gelişmiş!

Bilgisayarınızın güvenliğini tehdit eden virüs, trojan ve kötü amaçlı yazılımların tarama işlemlerine eskisine göre 2 kat hızlı yapan program, internet sayfaları ve dökümanlar üzerindeki tarama işlemlerini 10 kata kadar daha hızlı gerçekleştirebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Gelişmiş!

Normal antivirüs programları belirli süre aralıkları ile antivirüs veritabanlarını günceller. Avast'ın yeni sürümü ile birlikte virüs veritabanları günlük olarak güncelleyerek bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım ve içeriklerden uzak tutabilirsiniz. Günlük en az 250 virüs veritabanı anlık olarak güncellenerek sizin ve bilgisayarınız için en iyi koruma sağlanmaya çalışır.

Yükleme İşlemleri Gelişmiş!

avast! İnternet Security programının dosya boyutu büyüklüğü neredeyse yarı yarıya düşürülerek daha kolay ve hızlı yükleme işlemi gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. Ayrıca yükleme işlemlerini basit bir tıklama işlemi tamamlayabilirsiniz. Her en son çıkan versiyon için gerekli kontroleri kendi kendine yapan program ile programı güncelleme konusunda endişe etmenizi gerektirecek bir durum kalmaz.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!

Önceki sürümlerin sahip olduğu şık, başarılı ve etkileyici arayüzü, kullanıcıların yapmış olduğu geri bildirim ve yorumları göz önünde bulundurarak geliştiren avast! çok daha güzel, şık ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamış. Sahip olduğu tuşları basitleştirerek kolayca kullanmanız sağlanan programda, tüm ayarlar tekrar düzenlenerek tek bir çatı altında toplanmış.

Savunma Kalkanı Gelişmiş!

2014 versiyonu için tekrar tanımlanan savunma kalkanlarının sayısı 3 oldu. Bunlar Dosya Kalkanı, İnternet Kalkanı ve E-posta Kalkanıdır. Kalkanların sayısının düşmesi ortaya kullanımı daha kolay kalkanlar getirmiş. Genel olarak savunma kalkanları olarak adlandırılan bu gelişmiş koruma özellikleri ile bilgisayarınız her zaman kontrol edilerek tehdit altında olduğu zaman otomatik olarak korunacaktır.

SafeZone Gelişmiş!

SafeZone internet üzerinde daha güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri yapabilmeniz için geliştirilen oldukça başarılı bir sistem. 2014 versiyonu ile birlikte geliştirilerek kullanımı daha kolay ve daha başarılı hale getirilen SafeZone'u kullanarak güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca eklenen beyaz liste özelliğini kullanarak favori alışveriş ve banka sitelerini kaydederek sonraki işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Gezinti Yeni!

Yeni eklenen Do Not Track özelliği ile internet üzerinde gezinirken şirketlerin siz gezinirken sizin hakkınızda takip edebildiği bilgiler üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Yani internet üzerinde gezinti yaparken takip edilme mekanizmasını siz düzenliyorsunuz ve siz karar veriyorsunuz. İnternetteki gezintilerinizi daha özel ve güvenli kılan bu özellik sayesinde istemediğiniz takdirde nerelere giriş yaptığınızı ve nerelerde gezinti yaptığınızı kimse takip edemez.

Bulut Tarama Yeni!

Varolan bulut tarama özelliği tamamen yenilenerek geliştirilmiş. Yeni algoritması ve optimize edilmiş mekanizması sayesinde dosyaları birkaç taramadan geçiren avast! İnternet Security, şüpheli dosyaların kolayca bulunmasını sağlıyor. Önceki sürüme göre çok daha akıllı hareket eden teknoloji sayesinde ilerleyen süreçte karşılaşılabilecek durumlar için önceki analizlerde edindiği bilgileri kaydedip öğreniyor.

DeepScreen Yeni!

Tamamen yeni olan DeepScreen özelliği ile avast! İnternet Security, yeni ve bilinmeyen dosyalar hakkındaki kararları daha akıllıca yapıyor. Bazı yeni teknoloji özellikler ile güçlendirilen AutoSandBox ile güvenliğiniz emin ellerde.

Hardened Mod Yeni!

Hardened Mod özelliği ile avast! Internet Security 2014, bilgisayarınız üzerinde sadece bilindik ve güvenilir uygulamaları çalıştırmanızı sağlar. Otomatik olarak çalışan bu özellik sayesinde sizi tehdit altında bırakacak zararlı içeriğie sahip uygulamalar otomatik olarak çalışmaz. Özellik hakkında yapmak istediğiniz değişiklikleri Ayarlar menüsünden antivirüs sekmesi altından gerçekleştirebilirsiniz.

Disk Kurtarma Yeni!

avast! Internet Security ile bilgisayarınızın başına gelebilecek olası zararlı durumlar için bir Avast! yükleme dosyası oluşturarak USB, CD veya DVD üzerine kaydedebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız zarar gördüğünde oluşturmuş olduğunuz kopyayı kullanarak Avast!'ın sizin yerinizie bilgisayarınızı eski haline getirmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Gelişmiş!

avast! İnternet Security sahip olduğu gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde pek çok zararlı veya kötü amaçlı yazılımın bilgisayarınıza girmesini kolayca engelliyor. Önceki sürümlerinde başarıyla çalışan güvenlik duvarı, son sürümünde daha da geliiştirilerek kullanıcılarına daha güvenli ve sorunsuz bir bilgisayar ve internet kullanımı sunuyor.

Anti-Spam Gelişmiş!

Önceki sürümlerinde de başarıyla çalışarak intenmeyen e-postaları almanızı engelleyen Anti-spam özelliği sayesinde e-posta kutunuzda istemediğiniz ve sürekli sizi rahatsız eden e-postalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Otomatik çalışarak spam e-postaları tespit eden vbve sizin adınıza işlem yapabilen özellik sayesinde e-posta işlemlerinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Avast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full ProgramAvast! Internet Security 2014 9.0.2006 Final TR | Full Program
Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.


Upgrade to Turbo
Paylaşım
 • Direk Link:
 • BB-code:
 • HTML:
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.