Batak 4 Alfa TürkçeBatak 4 Alfa Türkçe

Batak 4 Alfa Türkçe


Batak 4 Alfa Türkçe
Batak oyununu bilenler için ihaleli batak 4’ü oynamak cok zevk verecektir.


bilgi
Hakkında:
Batak oyununu bilenler için ihaleli batak 4’ü oynamak cok zevk verecektir. Ana kuralları bildiğiniz batak oyunundan farklı değil. Kartlar dağıtıldıktan sonra kaç tanesini alabileceğinizi belirliyorsunuz. Diğer oyuncular da bunu belirledikten sonra en yüksek rakamı söyleyen ihaleyi kazanmış oluyor. İhaleyi alan bu defa kozu da belirliyor (karo, maça, kupa ya da sinek).

Diğer oyuncuların belirledikleri rakam artık geçersiz oluyor. İhaleye giren belirttiği kadar kart alamazsa batıyor. Diğerleri en az 1 almak zorunda. Bunun altına düşerlerse ihaleye girenle birlikte batıyorlar.
Masadaki kartı elinizde olan daha büyük bir kartla geçmek zorundasınız. İhale 5 ile açılır. İhalede 0-4 arası bir rakam girdiğinizde sistem bunu pas olarak algılar ve ihalede sizi geçen olursa ihaleyi arttırmak isteyip istemeyeceğinizi sormaz. Yani ihaleyi arttırmak için en az 5 girmelisiniz. Aynı zamanda ihale 13’ten büyük olamaz. Kral 10’dur. Bu oyun 11 el boyunca sürüyor. Bunu azaltmak ya da uzatmak sizin elinizdedir.

İhaleli batak 4’de hatalar giderilmiştir. Ayarlar için menü geliştirilmiştir. Yeni kart tasarımları mevcuttur. Oynamak istediğiniz el sayısını belirleyebilirsiniz ve oyun içersinde koz çekilmeden kozun atılabilmesi ya da atılamaması da belirlenebilir.


indir
Download

6 MB / Zip Extension No Pass!
OS: Winall [ x86x64 ]
Görüntülenme: 6866

  Batak, Online, İndir, Silentall.com, Download, İnternet, İhaleli, Sonsürüm, Alfa, Completesetup, batak 4 crack, batak 4 serial, batak 4 full, batak 4 serial, batak 4 katılımsız, batak 4 şifre, batak cracklı sürüm, batak 4 download, batak 4 yükle, batak so
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
   
Copyright © 2011-2014 SiLeNtALL.CoM, tüm hakları saklıdır. Brand X tema düzenleme .by dizaynnn © 2014